вверхвниз

Відеокамера VLC-D1920-Z20-IR150A Light Vision f=4.7-94 мм 75-00077
- Готово до відправки
- Код: 75-00077
18 188 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
AHD PTZ-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-D1920-Z20-IR150А f=4.7-94mm 20x
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | AHD PTZ відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Кути повороту / нахилу | Поворот: 360 ° |
| Зовнішній вигляд | PTZ (Speed Dome) |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.5 Люкс |
| Фокусна відстань | 4.7-94 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 150 м |
| Оптичний зум | 20x |
| Живлення | DC 12 В / AC 24 В |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 188 ₴





