AHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-8192DZA White f=2.8-12mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | AHD-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | DC 12 В / 500 мА |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | Ø 97 / 66 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару AHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-8192DZA White f=2.8-12mm
AHD-відеокамера Light Vision VLC-8192DZA White для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і моторизованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м.
Застосування
Купольну AHD-відеокамеру Light Vision VLC-8192DZA з вологозахищеним антивандальним корпусом можна встановлювати для охорони об'єктів зовні або всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Матриця відеокамери 1/2.7" HD, з максимальною роздільною здатністю 1920*1080 пікселів.
* Камера оснащена моторизованим варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
* Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.