вверхвниз

Відеокамера VLC-5192DZA White Light Vision 2MP f=2.8-12mm біла 75-00073
- Готово до відправки
- Код: 75-00073
1 907 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
AHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-5192DZA White f=2.8-12mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | AHD-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Живлення | DC 12 В / 500 мА |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Клас захисту | IP33 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | До 85% |
| Розміри | Ø 119 / 90 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 907 ₴




