MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-4192WZVM White f=6-22mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Світлочутливість | 0.001 Люкс |
| Фокусна відстань | 6-22 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 60 м |
| Живлення | DC 12 В / 800 мА |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 275 / 76 / 87 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-4192WZVM White f=6-22mm
MHD-відеокамера Light Vision VLC-4192WZVM для вуличного встановлення з роздільною здатністю 2 Мп і моторизованим варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 6-22 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 60 м.
Застосування
Завдяки класу захисту IP66 циліндричу MHD-відеокамеру Light Vision VLC-4192WZVM можна встановлювати для охорони об'єктів всередині і зовні будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
* Матриця відеокамери 1/2.7" HD, з максимальною роздільною здатністю 2MP (1920*1080 пікселів).
* Камера оснащена моторизованим варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 6-22 мм.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 60 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
* Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.