HDTVI-відеокамера 3Mp Light Vision VLC-4248DFM White f=2.8-12mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | HDTVI-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 3 Мп (2048x1536) |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVI,TVI |
| Матриця | 1/3" TVI |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 25 м |
| Живлення | DC 12 В / 450 мА |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | Ø 135 / 100 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару HDTVI-відеокамера 3Mp Light Vision VLC-4248DFM White f=2.8-12mm
TVI-відеокамера Light Vision VLC-4248DFM для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 3 Мп (2048*1536) і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 25 м.
Застосування
Купольну TVI-відеокамеру Light Vision VLC-4248DFM у вологозахищеному антивандальному корпусі можна встановлювати для охорони об'єктів зовні або всередині будівель. Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
* Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту TVI. HD-TVI-відеокамери також підтримують формати AHD та CVI. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
* Матриця відеокамери 1/3", з максимальною роздільною здатністю TVI 3MP, AHD/CVI 2MP.
* Камера оснащена варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 25 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
* Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.