MHD-відеокамера 1Mp Light Vision VLC-4128DM Graphite f=2.8mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Зовнішній вигляд | Купольна |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/4" CMOS |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 15 м |
| Живлення | DC 12 В / 450 мА |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | Ø 97 / 66 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару MHD-відеокамера 1Mp Light Vision VLC-4128DM Graphite f=2.8mm
MHD-відеокамера Light Vision VLC-4128DM Graphite для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю 1 Мп і фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 15 м. Металевий вологозахищений корпус, клас захисту IP66.
Застосування
Купольну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-4128DM в антивандальному металевому корпусі можна встановлювати для охорони об'єктів зовні або всередині будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
* Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Спосіб переключення формату:
Заходимо в MAIN MENU за допомогою функції PTZ на вашому відеореєстраторі, обираємо пункт меню VIDEO SETTING. Далі знаходимо пункт HD і обираємо потрібний вам формат відео. Після цього зберігаємо зміни за допомогою пункту APPLY&REBOOT.
* Матриця відеокамери 1/4", з роздільною здатністю 1 Мп (1280x720 пікселів).
* Камера оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 15 м (24 світлодіоди) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
* Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.