MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-1192WFM Graphite f=2.8-12mm
| Бренд | Light Vision |
| Тип пристрою | MHD-відеокамера |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп (1920x1080) |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Стандарт передачі сигналу | AHD,CVBS,CVI,TVI |
| Матриця | 1/2.7" HD |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Світлочутливість | 0.01 Люкс |
| Фокусна відстань | 2.8-12 мм |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 40 м |
| Живлення | DC 12 В / 500 мА |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Клас захисту | IP66 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -20 °C ~ +45 °C |
| Робоча вологість | 20% ~ 80% |
| Розміри | 325 / 100 / 90 мм |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару MHD-відеокамера 2Mp Light Vision VLC-1192WFM Graphite f=2.8-12mm
MHD-відеокамера Light Vision VLC-1192WFM Graphite для зовнішнього встановлення з роздільною здатністю Full HD 2 Мп і варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм, з ІЧ-підсвічуванням до 40 м. Металевий антивандальний корпус, клас захисту IP66.
Застосування
Циліндричну MHD-відеокамеру Light Vision VLC-1192WFM у металевому корпусі з класом захисту IP66 можна встановлювати для охорони об'єктів як всередині, так і зовні будівель. Призначена для встановлення на об'єктах будь-якої складності.
Ключові властивості та можливості
* Дана модель має технологію передачі відеосигналу стандарту MHD. MHD (Multi High Definition) – це передовий стандарт, який об'єднує в одній камері охоронного відеоспостереження підтримку одночасно чотирьох форматів: HD-CVI, HD-TVI, AHD та CVBS. Перемикання режимів відеокамери для роботи з відповідним відеореєстратором виконується пультом типу OSD.
* Матриця відеокамери 1/2.7" HD 1080Р з роздільною здатністю 2 Мп (1920x1080 пікселів).
* Камера оснащена варіофокальним об'єктивом з фокусною відстанню 2.8-12 мм.
* Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 40 м (42 світлодіоди) камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
* Функції покращення якості відео, що підтримуються відеокамерою: 3D DNR (цифрове придушення шуму), DWDR (дозволяє отримувати більш детальні знімки навіть за контрастних зображень – наявності яскравих та темних участків у кадрі).
* Наявність OSD-меню (екранне меню) дозволяє швидко та просто налаштувати параметри камери.