вверхвниз

Ручний термограф з функцією скринінгу температури Hikvision DS-2TP31B-3AUF 99-00002648
- Готово до відправки
- Код: 99-00002648
21 600 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Ручний термограф з функцією скринінгу температури Hikvision DS-2TP31B-3AUF
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Ручний термограф |
| Дисплей / роздільна здатність | 2.4" сенсорний LCD-екран з роздільною здатністю 320 × 240 |
| Теплова чутливість (NETD) | менше 40 мк (25 °C, F = 1.0) |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджуваний мікроболометричний детектор |
| MRAD | 5.48 мрад |
| Апертура (Thermal) | F1.1 |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 160x120 |
| Розмір пікселя | 17 мкм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 3.1 мм |
| Кути огляду (Thermal) | 37.2 ° × 50 ° |
| Палітра | Black hot | White hot | Rainbow | Ironbow |
| Локальне сховище | Змінна карта пам'яті (за замовчуванням 8 ГБ, підтримка до 128 ГБ пам'яті) |
| Час роботи від батареї | 8 годин безперервної роботи |
| Інтерфейси | microUSB |
| Тип живлення | Перезаряджається літієва батарея |
| Живлення | DC 3.7 В / 0.4 А |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 196 × 117 × 59 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 36 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 600 ₴







