Опис товару
Ручний термограф Hikvision DS-2TP21B-6AVF/W
| Бренд | Hikvision |
| Тип пристрою | Ручний термограф |
| Дисплей / роздільна здатність | 3.5" сенсорний LCD-екран з роздільною здатністю 640 × 480 |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп | 5 Мп | 8 Мп |
| Теплова чутливість (NETD) | менше 40 мк (25 °C, F = 1.0) |
| Матриця (Thermal) | Неохолоджуваний мікроболометричний детектор |
| MRAD | 2.74 мрад |
| Апертура (Thermal) | F1.1 |
| Image Fusion | Так |
| Запис відео | Тепловізійне / оптичне / двухспектральное суміщення |
| Запис Snapshot | Тепловізійне / оптичне / двухспектральное суміщення |
| Цифровий зум | 1x, 2x, 4x (тепловізійний модуль) |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 160x120 |
| Розмір пікселя | 17 мкм |
| Спектральний діапазон | від 8 до 14 мкм |
| Фокусна відстань (Thermal) | 6.2 мм (ручне фокусування) |
| Кути огляду (Thermal) | 25° × 18.7° |
| Палітра | Black hot | White hot | Red hot | Rainbow | Ironbow | Fusion | Rain |
| Локальне сховище | Вбудований модуль пам'яті (16 ГБ) |
| Час роботи від батареї | 5 годин при нормальній температурі, при вимкненому Wi-Fi, Bluetooth і c виключеною додатковим освітл |
| Підтримка Wi-Fi | Підтримує |
| Інтерфейси | USB Type-C |
| Тип живлення | Знімна літій-іонна батарея |
| Живлення | 5 У |
| Клас захисту | IP54 |
| Робоча температура | Від -15 до +35 ° C |
| Розміри | 244 × 100 × 104 мм |
| Вага | 653 г |
| Гарантія | 36 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
Інформація для замовлення
- Ціна: 203 688 ₴



