вверхвниз

Аудіодомофон C312A - SIP WHITE Akuvox 87-00001
- Готово до відправки
- Код: 87-00001
7 749 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Аудіодомофон C312A - SIP WHITE Akuvox
| Бренд | Akuvox |
| Тип пристрою | Аудіодомофон |
| Дисплей | OLED |
| Діагональ екрану | 2.23″ |
| Операційна система | Linux |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Особливості моделі | Bluetooth, підключення дверного дзвінка, 8 входів тривожних датчиків, 1 вихід реле |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 165 / 115 / 33 мм |
| Вага | 320 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 749 ₴








