вверхвниз

Аудіодомофон C312S - SIP WHITE Akuvox 87-00003
- Готово до відправки
- Код: 87-00003
5 289 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Аудіодомофон C312S - SIP WHITE Akuvox
| Бренд | Akuvox |
| Тип пристрою | Аудіодомофон |
| Операційна система | Linux |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Мережа | Ethernet |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Особливості моделі | Підключення дверного дзвінка, 8 входів тривожних датчиків, 1 вихід реле |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 165 / 115 / 33 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 289 ₴








