Відеодомофон 7” WiFi Akuvox C313W Silver SIP Linux Bluetooth
| Бренд | Akuvox |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Модель | C313 |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 800x480 |
| Операційна система | Linux |
| Серія | W |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Особливості | 8 входів тривожних датчиків |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Срібний з чорним |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 200 / 132 / 27 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон 7” WiFi Akuvox C313W Silver SIP Linux Bluetooth
Відеодомофон SIP Akuvox C313W з сенсорним дисплеєм 7 дюймів, з операційною системою Linux, WiFi, Bluetooth та підтримкою PoE забезпечує аудіо та відео зв'язок з домофонами по протоколу SIP 2.0.
Застосування
Використовуються для забезпечення безпеки та зручності в житлових та комерційних приміщеннях. Дозволяє власникам переглядати та спілкуватися з відвідувачами через відеокамеру перед відкриттям дверей, що підвищує рівень безпеки. Також вони може бути інтегрований у системи контролю доступу, записувати відео та фото відвідувачів.
Ключові властивості
* Відеодомофон SIP з підключенням через WiFi та Bluetooth на оперативній системі Linux.
* Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 7 дюймів та роздільною здатністю 800x480, який забезпечує чудову якість зображення з широкими кутами огляду та точністю кольорів.
* Навігація по меню і керування домофоном здійснюється через сенсорний дисплей.
* Двосторонній аудіозв'язок за протоколом SIP v2.0.
* Має 64 Мб оперативної пам'яті (RAM) та 128 Мб постійної пам'яті (ROM).
* Живлення здійснюється на вибір або через PoE або від джерела живлення 12 В.
* Мінімалістичний стильний дизайн в сірому кольорі, пластиковий корпус.
* Підтримка команд DTMF.
* Кількість реле (замків): 1.
* Можливість настінного монтажу в електричну коробку.