вверхвниз

Відеодомофон C317C - SIP Akuvox 87-00014
- Готово до відправки
- Код: 87-00014
24 149 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон C317C - SIP Akuvox
| Бренд | Akuvox |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Модель | C317 |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Роздільна здатність запису | 720P |
| Операційна система | Android |
| Серія | C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Особливості | 2 виходи реле,8 входів тривожних датчиків |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний,Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Срібний з чорним |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 251 / 182.5 / 29.75 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 149 ₴








