Відеодомофон 7” Akuvox IT82C SIP Android
| Бренд | Akuvox |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Модель | IT82 |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Роздільна здатність запису | 720P |
| Операційна система | Android |
| Серія | C |
| Карта пам'яті | MicroSD карта |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Аудіо,Відео |
| Тип керування | Сенсорний екран,Сенсорні кнопки |
| Мережа | Ethernet |
| Особливості | 8 входів тривожних датчиків |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 232 / 160 / 21 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон 7” Akuvox IT82C SIP Android
Відеодомофон SIP Akuvox IT82C з сенсорним дисплеєм 7 дюймів та камерою 1 Мп на операційній системі Android забезпечує аудіо та відео зв'язок з домофонами по протоколу SIP 2.0.
Застосування
Відеодомофон призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу у квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Ключові властивості
* Відеодомофон SIP на оперативній системі Android з камерою 1 Мп CMOS.
* Відеодомофон з TFT-дисплеєм на 7 дюймів, який забезпечує чудову якість зображення з широкими кутами огляду та точністю кольорів.
* Завдяки HD фронтальній камері ви зможете здійснювати двосторонні SIP-відеодзвінки та відеореєстрацію всього, що відбувається в зоні її огляду.
* Екран з роздільною здатністю 1024x600 та з енергозберігаючим режимом.
* Навігація по меню і керування домофоном здійснюється через сенсорний дисплей та 5 зручних кнопок.
* Двосторонній аудіозв'язок за протоколом SIP v2.0.
* Має 2 Гб оперативної пам'яті (RAM) та 8 Гб постійної пам'яті (ROM), 1 слот для SD картки.
* Живлення здійснюється на вибір або через PoE або від джерела живлення 12 В.
* Мінімалістичний стильний дизайн в срібному кольорі, алюмінієвий корпус.
* Підтримка команд DTMF.
* Кількість реле (замків): 1.
* Кількість тривожних виходів: 8.
* Мережні протоколи: IPv4, HTTP, HTTPS, FTP, SNMP, DNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, ICMP, DHCP, ARP.