Відеодомофон 10” Akuvox IT83R SIP Android
| Бренд | Akuvox |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Модель | IT83 |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Роздільна здатність запису | 720P |
| Операційна система | Android |
| Серія | R |
| Карта пам'яті | Так |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Живлення | DC 12 В, PoE |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Срібний з чорним |
| Робоча температура | -10 ° C - + 45 ° C |
| Розміри | 251 / 182.5 / 29.75 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон 10” Akuvox IT83R SIP Android
Відеодомофон SIP Akuvox IT83R з сенсорним дисплеєм 10 дюймів на операційній системі Android забезпечує аудіо та відео зв'язок з домофонами по протоколу SIP 2.0.
Застосування
Відеодомофон призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу у квартиру, приватний будинок, офіс або інше житлове або робоче приміщення.
Ключові властивості
* Відеодомофон SIP на оперативній системі Android.
* Відеодомофон з IPS-дисплеєм на 10 дюймів, який забезпечує чудову якість зображення з широкими кутами огляду та точністю кольорів.
* Може виконувати функції внутрішньоквартирної або внутрішньоофісної інтерком-панелі в парі з під'їзною або індивідуальною викликовою панеллю Akuvox або IP-телефонами, а також відображати відео з IP-камер.
* Екран з роздільною здатністю 1280x800 та з енергозберігаючим режимом.
* Навігація по меню і керування домофоном здійснюється через сенсорний дисплей та 5 зручних кнопок.
* Двосторонній аудіозв'язок за протоколом SIP v2.0.
* Має 2 Гб оперативної пам'яті (RAM) та 8 Гб постійної пам'яті (ROM), 1 слот для SD картки.
* Живлення здійснюється на вибір або через PoE або від джерела живлення 12 В.
* Мінімалістичний стильний дизайн в срібному кольорі, алюмінієвий корпус.
* Підтримка команд DTMF.
* Кількість реле (замків): 1.
* Кількість тривожних виходів: 8.
* Мережні протоколи: IPv4, HTTP, HTTPS, FTP, SNMP, DNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, ICMP, DHCP, ARP.