Відеодомофон AVD-730A (2Mpx) Wi-Fi Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Підтримка мобільного застосунку | ARNY Home |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | 220 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 192 / 132 / 18 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVD-730A (2Mpx) Wi-Fi Arny
AVD-730A 2MPX WiFi - сучасний та функціональний пристрій, який поєднує в собі функції домофона та відеоспостереження. Підтримує фото та відеозапис з роздільною здатністю 2Мп (1920х1080 при швидкості запису в 25 к/сек). Формат відеосигналу обирається вручну. Це дозволяє чудово розглянути деталі зображення при перегляді на комп'ютерах, телефонах, планшетах. При цьому роздільна здатність кольорового екрану відеодомофона - 1024х600, що дає чітке зображення навіть при перегляді під гострим кутом і при яскравому сонячному світлі. Відеодомофон працює з сучасним, максимально адаптованим для систем "розумний дім" додатком для смартфонів ARNY Home. Це означає, що керувати роботою домофону, виконувати деякі налаштування можна віддалено на вашому смартфоні. ARNY Home – програма, яку розробник орієнтував на підтримку IoT пристроїв. Це означає, що незабаром на вашому смартфоні буде організовано центр управління «розумним будинком» з камер відеоспостереження, датчиків руху, датчиків відкриття дверей та вікон, розумних розеток, датчиків протікання води, додаткових домофонів тощо. Детекція руху в кадрі та його відеозапис до архіву на вбудованій пам'яті та карті пам'яті microSD до 64 ГБ, а також до хмарного сховища (за умови оплати цього сервісу). Є можливість підключення додаткового монітора, додаткової панелі виклику та двох додаткових камер відеоспостереження, з 4-х відеодомофонів можна створити систему інтерком (що актуально для великомасштабних об'єктів – великі квартири, приватні будинки).
Доступна проста інтеграція з під'їзним домофоном за допомогою роз'єму HOOK.