вверхвниз

Відеодомофон AVD-950A (2Mpx) WiFi White Arny 82-00122
- Готово до відправки
- Код: 82-00122
10 120 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон AVD-950A (2Mpx) WiFi White Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 9" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Підтримка мобільного застосунку | ARNY Home |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів, з 1 каналу одночасно |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | 12 В, 220 В |
| Особливості | MP3-мелодії,Автовідповідач,Фоторамка |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 224 / 163 / 23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 120 ₴







