Відеодомофон AVD-1060 (2Mpx) WiFi White Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Підтримка мобільного застосунку | uCareHome |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Живлення | 12 В, 220 В |
| Особливості | Автовідповідач,Квадратор |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал,Скло |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 264.8 / 157.8 / 25.3 мм |
| Вага | 900 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVD-1060 (2Mpx) WiFi White Arny
ARNY AVD-1060 2MPX WiFi - відеодомофон у вигляді планшета в металічному й скляною передньою панеллю. Сенсорний монітор з діагоналлю 10 "дозволяє переглядати відеозображення й управляти функціями домофона. Переговори ведуться за допомогою модуля hands-free.
З правого боку від монітора розташовані три сенсорні кнопки. Вони дозволяють одним натисканням відповісти на дзвінок, переглянути зображення від відеопанелі або камери, відкрити замок. Керувати іншими можливостями та налаштовувати домофон можна за допомогою екранного меню.
До мережного відеодомофону підключаються дві відеопанелі виклику та дві окремі камери. Підтримується відеотехніка з розширенням до 1920 × 1080px форматів AHD, CVI, TVI та CVBS. Функція квадратора дає можливість виводити на екран одночасно чотири картинки від підключених відеопристроїв.
По чотирьох каналах працює внутрішній інтелектуальний реєстратор руху. Запис з будь-якої відеотехніки доступний за сигналом виявлення переміщення, за встановленим розкладом або в ручному режимі. Знімки та відеоролики зберігаються у внутрішній модуль пам'яті або на карту з максимальною місткістю 256 Гб.
Додатково IP-відеореєстратор ARNY AVD-1060 2MPX WiFi обладнаний двома роз'ємами для апаратних тривожних пристроїв та відеовиходом для зовнішнього екрана. Об'єднуючи в мережу чотири подібних домофони ARNY, можуть телефонувати Вам та відкривати замки з різних приміщень, вести переговори по інтеркому.
Основна особливість моделі ARNY AVD-1060 - мережевий доступ через провідний LAN порт або WiFi з'єднання. Вона дозволяє управляти домашньою домофонною системою з будь-якого місця, де є Інтернет. Встановивши на смартфон додаток uCareHome, можна з нього приймати відеодзвінки, розмовляти з відвідувачем, переглядати відеоархів.
Технічні параметри
- Сенсорний IPS екран з діагоналлю 10 дюймів (1024 × 600 px)
- прийом Full HD сигналу форматів TVI, CVI, AHD або CVBS від 2 відеопанелей і 2 камер
- підключення IP камер по протоколу ONVIF
- набір сенсорних кнопок
- гучний аудіозв'язок
- підключення двох пристроїв тривоги і внутрішній детектор руху по всіх каналах
- відеовихід для зовнішнього екрана
- підключення додаткових домофонів ARNY
- квадратор, інтерфон, автовідповідач
- внутрішня пам'ять, слот для карти максимальною місткістю 256 Гб
- провідний LAN інтерфейс, WiFi модуль
- мікро-USB порт
- додаток uCareHome для смартфонів
- прийом викликів та відкриття замків зі смартфона
- робочі температури -10 ... + 60° С
- розміри 264,8 × 157,8 × 25,3 мм
- вага 900 г.