Відеодомофон AVP-1000 WiFi Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Роздільна здатність запису | 720P |
| Підтримка мобільного застосунку | VisitDoor |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Механічні кнопки |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | WiFi |
| Живлення | DC 5 В |
| Особливості | Детектор руху |
| Підключення | Бездротове |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -5°C ~ +50°C |
| Розміри | 57 / 142 / 30 мм |
| Вага | 300 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVP-1000 WiFi Arny
Бездротовий відеодомофон ARNY AVP -1000 WiFi - один з найсучасніших пристроїв для забезпечення контролю доступу в асортименті ARNY. Основним компонентом є панель виклику з HD-відеокамерою і Wi-Fi модулем. Замість монітора використовуються смартфони або планшети з встановленим додатком VisitDoor. Домофон реєструється в додатку під серійним номером (IP не використовується).
Камера відеодомофона володіє широкими кутами огляду. Є можливість запису фото та відео. На карті пам'яті зберігаються тільки фотознімки, відео зі звуком відправляється в хмарне сховище. Підтримується 3 режими запису: автоматичний, після натискання на кнопку виклику, ручний та по сигналу від датчика руху. При підключенні зовнішнього джерела живлення активується режим моніторингу.
PIR-детектор руху з кутом виявлення 100 p° діє на відстані 1 м. Якщо в зоні його дії з'являється об'єкт, що рухається, в додаток відправляється повідомлення й проводиться запис фото або відео. Бездротовий блок дзвінка призначений для подачі сигналу від відвідувача в ситуації, коли мережа недоступна. З панеллю дзвінок пов'язаний по радіоканалу, працює на відстані до 100 м.
Технічні параметри
- CMOS сенсор 1/4 ''
- роздільна здатність 1280x720 px
- кут огляду по горизонталі 100°, по вертикалі 70°
- датчик руху PIR з кутом виявлення 100° і відстанню 1м
- можливість установки microSD карти до 32Гб
- вихід в мережу через Wi-Fi
- бездротовий дзвінок працює по радіоканалу 433.92 МГц
- зв'язок на відстані 100 м
- робота з додатками Android і iOS
- підтримка хмарних сервісів
- захист IP44
- вбудований акумулятор 3,7 В
- живлення 5В DC
- робочі температури від -5° С до + 50° C
- габарити 57х142х30 мм
- вага 0,3 кг.