Відеодомофон AVD-710 (2Mpx) IPS Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | 2 тривожних входи,MP3-мелодії,Автовідповідач,Вбудована пам'ять для фото |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | -10°C ~ +60°C |
| Розміри | 192 / 132 / 18 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVD-710 (2Mpx) IPS Arny
ARNY AVD-710 2MPX — відеодомофон, який приймає відеосигнал в стандартах CVBS (960H), AHD / CVI / TVI (720p і 1080p) від двох панелей виклику та двох камер. Може одночасно працювати з відеопристроями різних стандартів, які визначає автоматично. По кожному з чотирьох каналів налаштовується фіксація руху за допомогою програмно-апаратних відеодетекторів. Але записати відео за його сигналом можна тільки з одного пристрою. Крім цього, є два входи для зовнішніх тривожних датчиків.
Домофон оснащений екраном з діагоналлю 7 дюймів, передніми та бічними кнопками управління. Кнопки з підсвічуванням під монітором використовуються для швидкої переадресації дзвінків, перегляду зображень, відкриття замків, початку й закінчення розмови з відвідувачем. Бічні дозволяють працювати з меню, регулювати гучність, робити фото та відео вручну. Також збоку розташований слот карти пам'яті об'ємом до 64 Гб.
Запис знімків та роликів активується автоматично при надходженні дзвінка від відвідувача або виконується вручну користувачем під час розмови або ведення спостереження. Модель оснащена функцією запису аудіо повідомлень для автовідповідача.
Відеодомофон може працювати в складі системи з 6 подібних моніторів. Для цього він обладнаний роз'ємами для підключення основного та додаткового пристрою. Таке об'єднання дає можливість відповідати на дзвінки й відкривати вхідні двері з різних місць, розмовляти по інтерфону між пристроями.
Технічні параметри:
- IPS екран 7"
- роздільна здатність 1024×600 px
- прийом відеосигналів CVBS / HD-CVI / HD-TVI / AHD до 2 Mpx
- напівдуплексний аудіозв'язок Handsfree
- входи для 2 відеопанелей / 2 відеокамер
- входи для двох тривожних пристроїв
- композитний вихід для одного дисплея
- відеодетектор руху
- домофонна мережа з 6 пристроїв ARNY
- інтерком, автовідповідач
- запис автоматично, по детектору, вручну
- об'єм внутрішньої пам'яті до 100 знімків
- роз'єм для карт пам'яті max 64 Гб
- живлення AC100-240 В
- кольори: чорний / білий
- габарити 192×132×18 мм
- маса 500 г.