Відеодомофон AVD-750 (2Mpx) IPS Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 4 каналів, з 1 каналу одночасно |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Живлення | 12 В, 220 В |
| Особливості | 2 тривожних входи,MP3-мелодії,Автовідповідач,Фоторамка |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | 0° C ~ +50° C |
| Розміри | 182 / 125 / 20 мм |
| Вага | 400 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVD-750 (2Mpx) IPS Arny
ARNY AVD-750 2MPX - планшетна модель відеодомофона з сенсорним FullHD монітором. Оснащена вбудованим динаміком та мікрофоном, дозволяє вести переговори по гучному зв'язку. Має 2 роз'єми для панелей виклику та 2 роз'єми для відеокамер. Підтримує роботу з пристроями стандартів CVBS, AHD, TVI й CVI. Формат і дозвіл відео для кожного каналу встановлюється незалежно від інших. Аналоговий сигнал приймається в 960H, AHD, HD-TVI, HD-CVI - 720P/1080P.
З шести домофонів ARNY AVD-750 2MPX або інших моделей ARNY можна створити систему з функцією адресного інтерком-зв'язку. Вона дозволяє з будь-якого монітора викликати будь-який інший або всі монітори одночасно, приймати дзвінки відвідувачів, дистанційно відкривати замки.
Відеодомофон обладнаний детектором руху. Детекція може здійснюватися по всіх 4 входах одночасно, але запис включається тільки по одному з них. Фото і відео зберігається на карту пам'яті максимальним об'ємом 128 Гб. Доступна функція, яка дозволяє залишати аудіо повідомлення. Є режими «немає вдома», «вдома» і «сон» з індивідуальними налаштуваннями гучності дзвінка, включення автовідповідача і запису, роботи датчика руху. Пристрій може працювати в режимі фото рамки, відтворювати файли mp3, mp4, avi.
Технічні параметри
- сенсорний 7-дюймовий IPS екран
- роздільна здатність 1920x1080 px
- стандарти передачі відео CVBS, AHD, HD-CVI, HD-TVI
- система гучного зв'язку
- входи для підключення 2 панелей виклику і 2 камер
- відео детектор руху
- вихід для зовнішнього дисплея
- спільна робота до 6 домофонів ARNY AVD
- інтерком зв'язок, автовідповідач
- режими не вдома / вдома / сон, фото рамка
- роз'єм для карти пам'яті до 128 Гб
- запис фотознімків / відео зображення
- відтворення файлів mp3, mp4, avi
- вбудований блок живлення 100-240 В або зовнішнє живлення від джерела 12 В
- розміри 182x125x20 мм.