вверхвниз

Відеодомофон AVD-1040 (2Mpx) PiP Arny 82-00137
- Готово до відправки
- Код: 82-00137
8 668 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон AVD-1040 (2Mpx) PiP Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | 2 тривожних входи,MP3-мелодії,PiP (картинка у картинці),Автовідповідач,Фоторамка |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | -10°C ~ +60°C |
| Розміри | 265 / 156.6 / 25.1 мм |
| Вага | 590 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 668 ₴








