Відеодомофон AVD-410M White Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 4" |
| Роздільна здатність екрану | 320x234 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 1 відеокамера |
| Роздільна здатність запису | 960H |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Фото |
| Тип керування | Механічні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | Вбудована пам'ять для фото |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 170 / 120 / 20 мм |
| Вага | 590 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVD-410M White Arny
Функціональні можливості ARNY AVD-410M
-гучний зв'язок.
-вбудований блок живлення від мережі 220В.
-формат відео PAL / NTSC.
-дистанційне відкриття дверного електрозамка.
-регулювання гучності.
-збереження фото з панелі виклику при натисканні.
-робота в температурному режимі 0 ... + 40 С
Модель має 4 "TFT кольоровий екран з прекрасною передачею кольору. Регулювання параметрів картинки дозволяє налаштувати якість зображення під індивідуальні потреби кожного конкретного користувача. За допомогою екрану можна ідентифікувати відвідувачів і при необхідності навіть не вступати з ними в контакт. А коли потрібно пустити гостей всередину приміщення досить натиснути всього одну кнопку на панелі.
Корпус пристрою виконаний з високоміцного екологічного пластику. Стильний та ергономічний дизайн дозволяє вписати панель відеодомофона в будь-який інтер'єр.
Важливою перевагою пристрою є можливість підключення двох викличних панелей і однієї відеокамери, а також до 4 моніторів. Виробник реалізував в даній моделі нову функцію - вбудовану пам'ять. Тепер ARNY AVD-410M може зберігати до 250 фотографій відвідувачів.
За допомогою бічних кнопок ви можете налаштувати рівень гучності розмови, гучність дзвінка, встановити актуальний час і дату. Спілкуватися з відвідувачами можна за допомогою мікрофона і динаміка, розташованого на панелі відеодомофону. Якщо до пристрою приєднано камера, то можна переглядати відео в режимі моніторингу, натиснувши спеціальну кнопку.
Незважаючи на доступний ціновий сегмент, новий відеодомофон вийшов функціональним, практичним і зручним. Ультра тонкий красивий корпус легко кріпиться на стіну, управління і настройка проводиться завдяки натисканню кнопок на лицьовій і бічній стороні панелі. При невеликих розмірах чотиридюймовим екран забезпечує безпрецедентну якість зображення, а можливість збереження фотографій всіх відвідувачів забезпечує користувачу максимальний комфорт.
Доступні варіанти кольору корпусу - білий і чорний. Нові функціональні можливості роблять новинку кращим представником свого сегменту в співвідношенні функціональність / ціна / якість.