вверхвниз

Відеодомофон AVD-708MD Gray Arny 82-00143
- Готово до відправки
- Код: 82-00143
3 648 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон AVD-708MD Gray Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 6 відеодомофонів |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 720x576 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Механічні кнопки |
| Живлення | 12 В, 220 В |
| Особливості | 2 тривожних входи,Автовідповідач |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 205 / 117 / 18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 648 ₴







