Відеопанель AVP-NG523 (1Mpx) Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Кути огляду | 125° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 3 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 150 / 65 / 23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG523 (1Mpx) Arny
Відеопанель виклику ARNY AVP-NG523 (1Mpx) - це переговорний пристрій для зв'язку з абонентом або відвідувачем. Камера з розподільчою здатністю 1280x720 передає якісне зображення на монітор з діагоналлю до 10”. Кут огляду 125° дозволяє добре бачити зону перед входом в приміщення. Ширина зони відеоохоплення склдає 3,8 м, висота 1,7 м. В нічний час камера працює в чорно-білому режимі і працює вбудована ІЧ-підсвітка з дальністю 1 м.
Поруч з кожною кнопкою виклику розташована зона, в яку можна помістити ім'я абонента, номер квартири чи назву компанії. Розмова відбувається за допомогою гучного зв'язку. Налаштувати гучність можна за допомогою регулятора на зворотньому боці панелі. Панель має металічний антивандальний корпус, який захищає внутрішні компоненти від пилу та вологи. Діапазон робочих температур -30°C ~ +50°C.
Реле управління замком - НВ, для підключення до відеодомофону використовується 4-х дротова система. Пристрій працює з більшістю аналогових відеодомофонів в форматі CVBS (PAL) та з AHD моніторами.