Відеопанель AVP-NG525 (1Mpx) Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Кути огляду | 125° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 5 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 150 / 65 / 23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG525 (1Mpx) Arny
П'ятиканальна панель виклику Arny AVP-NG525 1MPX в міцному антивандальному корпусі реалізує всі необхідні функції: дзвінок на 5 домофонів, двосторонні розмови і трансляція зображення на дисплей відеодомофонів. На паперовій вкладці біля кнопки виклику можна написати номер квартири, прізвище власника чи назву компанії.
В корпус панелі вбудоване реле управління замком. В нічний період для найкращого нагляду за простором в чорно-білому кольорі на 1 метр перед панеллю задіяна ІЧ-підсвітка. Кольорова відеокамера з роздільною здатністю 1280х720 / 960х576, AHD + CVBS і розширеним кутом огляду 125°. Для комфортного спілкування з абонентом передбачене регулювання гучності зі зворотнього боку панелі.
Відеопанель взаємодіє з моделями кольорових домофонів і систем брендів Commax і Kocom, які підтримують 4-х дротову комутацію, для під'єднання замка використовується 2 провода. Електроживалення панелі відбувається від монітора відеодомофона і не потребує додаткової прокладки дротів.
Металевий корпус сріблястого кольору дозволяє експлуатувати відеопанель в різних погодних умовах і за температури в діапазоні -30°C~+50°C, а також забезпечує захист від механічних пошкоджень.