вверхвниз

Відеодомофон AK-10L Black BAS-IP 86-00005
- Готово до відправки
- Код: 86-00005
19 165 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон AK-10L Black BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 10” TFT LCD |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 8 відеодомофонів |
| Підтримка панелей виклику / камер | 9 панелей індивідуальних, 9 панелей багатоквартирних, 32 IP-камер |
| Підтримка мобільного застосунку | BAS-IP Intercom |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Локальне сховище | SD карта (до 32 ГБ) |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Мережа | Ethernet |
| Підтримка PoE | Так |
| Живлення | 12 В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Особливості | MP3-мелодії,Автовідповідач,Режим «Без звуку»,Режим «Не турбувати»,Спрацювання за сценаріями |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 270×168×25 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAS-IP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 165 ₴








