Відеодомофон AQ-07LA Black BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 8 відеодомофонів |
| Підтримка панелей виклику / камер | 9 панелей індивідуальних, 9 панелей багатоквартирних, 32 IP-камер |
| Підтримка мобільного застосунку | BAS-IP Intercom |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Мережа | Ethernet |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Особливості | MP3-мелодії,Автовідповідач,Квадратор,Спрацювання за сценаріями,Фоторамка |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал,Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 235 / 145 / 18 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AQ-07LA Black BAS-IP
Відеодомофон BAS-IP AQ-07LA - 7-дюймовий IP-відеодомофон с TFT LCD дисплеєм, розподільча здатність 1024x600. Мобільний додаток BAS-IP Intercom (безкоштовний), підключення додаткових моніторів (до 8 моніторів), індивідуальних панелей виклику (до 9 панелей), багатоквартирних панелей виклику (до 10 панелей), IP камер (до 32 камер). Підключення сигналізації - 8 входів для датчиків. Підключення кнопки дзвінка, керований вихід при надходженні вхідного дзвінка, 9 мелодій на вибір та завантаження MP3 мелодій користувача. Додаткові роз'єми: слот для SD карт (SDHC), RS-485. Тип інтеркому: аудіоінтерком. Управління домашньою автоматикою: світло, штори, ліфт. Сценарії, автовідповідач, підтримка отриманих повідомлень. Перегляд відео-, фото- та аудіофайлів з SD-картки. Режими "Очікування", "Без звуку", "Не турбувати", що налаштовуються за часом. Вибір типу заставки в режимі очікування: Квадратор/Годинник/Фоторамка/Тур за часом/IP камера (постійний перегляд). Можливість встановлення сторонніх додатків, підтримка сторонніх віджетів, оновлення програмного забезпечення через Ethernet. Додатково: SIP P2P; вибір мови при першому запуску системи; можливість налаштування автоматичного завершення виклику після відкриття замка; можливість скидання вхідного виклику до відповіді; можливість часткового або повного видалення записів у списку викликів; можливість налаштування автоматичного приховування навігаційної панелі на головному екрані; можливість додавання, зміни та видалення значків на робочому столі.