вверхвниз

Відеодомофон AU-04LA Black BAS-IP 86-00015
- Готово до відправки
- Код: 86-00015
7 189 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон AU-04LA Black BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 4,3” TFT LCD |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність екрану | 480х272 |
| Інтерком | На 5 відеодомофонів |
| Підтримка панелей виклику / камер | 9 панелей індивідуальних, 9 панелей багатоквартирних, 8 IP-камер |
| Роздільна здатність запису | 480х272 |
| Підтримка мобільного застосунку | BAS-IP Intercom |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок, трубка додатково |
| Підтримка запису | Фото |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Мережа | Ethernet |
| Живлення | PoE, +12 В |
| Потужність споживання | 6 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | 0° C ~ +40° C |
| Розміри | 135×185×30 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAS-IP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 189 ₴







