вверхвниз

Відеодомофон AM-02 BAS-IP 86-00018
- Готово до відправки
- Код: 86-00018
36 900 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон AM-02 BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Монітор консьєржа |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Підтримка панелей виклику / камер | 1000 панелей індивідуальних, 100 панелей багатоквартирних, 100 IP-камер |
| Підтримка мобільного застосунку | BAS-IP Intercom |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Трубка |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Мережа | Ethernet |
| Живлення | 12 В, PoE |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 303 / 194 / 64 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BAS-IP |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 900 ₴







