Відеопанель AV-03BD Gold BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Кути огляду | 110° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Зчитувач | BLE, EM-Marine, ID карта, Mifare, NFC |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP64 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Золотий |
| Робоча температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 102 / 160 / 46 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Відеопанель AV-03BD Gold BAS-IP
BAS-IP AV-03BD - це індивідуальна IP панель виклику для використання в складі систем контролю та управління доступом в офісних центрах та інших приміщеннях. Обладнана вбудованим мультиформатним зчитувачем з підтримкою технології UKEY.
Камера працює на базі 1/4” світлочутливого сенсора та забезпечує роздільну здатність 1.0 Мп. Кут огляду камери по горзонталі - 110°, по вертикалі - 60°. Чутливість - 0.01 Люкс. Камера має вбудовану підсвітку з 6-ти світлодіодів. Якість відео - 720p (1280x720), H.264. Панель виклику обладнана однією сенсорною кнопкою для виклику абонента. Розмова відбувається за допомогою двостороннього гучного зв'язку.
Панель виклика має 1 поліфонічну мелодію виклику. Для інтеграції зі СКУД використовується вихід Wiegand 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 біт. Також панель підтримує SIP P2P та має вбудоване реле для відкриття підключеного електрозамка. Відкриття замка доступно такими методами:
- З монітора (в момент розмови);
- З додатку BAS-IP Intercom;
- По карті доступу;
- З програми UKEY.
Кількість ідентифікаторів у пам'яті панелі: 10000. WEB-інтерфейс. Аутентифікація: окремий пароль на налаштування та WEB-інтерфейс. Тип монтажу: накладна. Кронштейн поставляється в комплекті. Корпус з ABS пластику. Призначана для встановлення всередині приміщень. Ступінь захисту - IP64.
Живлення: джерело 12 В або PoE. Споживана потужність 6.5 Вт, а в режимі очікування - 2.5 Вт. Допустима вологість при експлуатації: 0% – 86%; при зберіганні: 0% – 60%.