Відеопанель AV-03D Black BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп (1280x720) |
| Камера | 1,0 Мп 1/4” |
| Кути огляду | Г: 110°, В: 60° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Живлення | +12 В, PoE |
| Потужність споживання | 6,5 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Клас захисту | IP64 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -40 – +65 °С |
| Розміри | 160×102×46 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Відеопанель AV-03D Black BAS-IP
BAS-IP AV-03D - це індивідуальна IP відеопанель виклику для використання в складі систем контролю і управління доступом в офісних центрах та інших приміщеннях.
Камера працює на базі 1/4” світлочутливого сенсора та забезпечує роздільну здантість відео 1.0 Мп. Кут огляду камери по горизонталі - 110°, по вертикалі - 60°. Чутливість - 0.01 Люкс. Камера має вбудовану підсвітку з 6-ма світлодіодами. Якість відео - 720p (1280x720), H.264. Панель виклику обладнана однією сенсорною кнопкою для виклику абонента. Розмова проводиться за допомогою двостороннього гучного зв'язку. Панель має 1 поліфонічну мелодію виклику. Для інтеграції зі СКУД використовується вихід Wiegand 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 біт. Також панель підтримує SIP P2P та має вбудоване реле для відкриття підключеного електрозамка.
Відкриття замка доступно такими методами:
- З монітора (в момент розмови);
- З додатку BAS-IP Intercom.
WEB-інтерфейс. Тип монтажу: накладна. Кронштейн поставляється в комплекті. Корпус з ABS пластику. Призначана для встановлення всередині приміщень. Ступінь захисту - IP64.
Живлення: джерело 12 В або PoE. Споживана потужність 6.5 Вт, а в режимі очікування - 2.5 Вт. Допустима вологість при експлуатації: 0% – 86%; при зберіганні: 0% – 60%.