Відеопанель AV-01BD Silver BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Кути огляду | 90° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Зчитувач | BLE, EM-Marine, ID карта, Mifare, NFC |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 116 / 190 / 45 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AV-01BD Silver BAS-IP
BAS-IP AV-01BD - це індивідуальна IP панель виклику для використання в складі систем контролю та управління доступом. Вона має вбудований мультиформатний зчитувач з підтримкою технології UKEY, а також вбудовану камеру та антивандальний корпус.
Камера працює на базі 1/4” світлочутливого сенсора, забезпечує роздільну здатність відео 1.0 Мп. Кут огляду камери по горизонталі - 90°, по вертикалі - 56°. Регулювання кута огляду камери - 15°. Чутливість - 0.01 Люкс. Камера має вбудовану підсвітку з 6-ма світлодіодами. Якість відео - 720p (1280x720).
Панель виклику обладнана однією механічною кнопкою для виклику абонента. Розмова відбувається за допомогою двостороннього гучного зв'язку. Панель виклику має 1 поліфонічну мелодію виклику. Для інтеграції зі СКУД використовується вихід Wiegand 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 біт. Також, панель підтримує SIP P2P, має вбудоване реле для відкриття підключеного електрозамка. Панель виклику BAS-IP AV-01BD призначена для встановлення на вході в приватні будинки, квартири або офіси. Відкриття електрозамка доступне наступними способами:
• З монітора (під час розмови);
• По HTTP;
• Ідентифікація ключа доступу EM-Marin / MIFARE® / NFC / Bluetooth вбудованим зчитувачем UKEY;
• Через додаток BAS-IP Intercom.
Кількість ідентифікаторів в пам'яті панелі - 10 000. Живлення забезпечується джерелом 12 В або по PoE. Споживана потужність 5.5 Вт, а в режимі очікування - 2.5 Вт. Допустима вологість при експлуатації: 0% – 86%; при зберіганні: 0% – 60%. Призначана для встановлення як всередині приміщень, так і ззовні, працює в температурному режимі від -40°C до +65°C. Ступінь захисту - IP65. Тип монтажу: врізний або накладний з BR-AV.