Відеопанель AV-01D Silver BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Кути огляду | 90° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 117 / 190 / 45 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AV-01D Silver BAS-IP
BAS-IP AV-01D – це IP відеопанель виклику для одного абонента. З AV-01D виконуються двосторонні розмови, дзвінки на відеодомофон, відправка зображення з відеокамери на екран домофона та спостерігання за вхідною зоною. До панелі AV-01D допускається підключення 6 внутрішніх моніторів або 4 моніторів консьєржа. За допомогою WEB-інтерфейса виконується віддалене налаштування параметрів панелі. Для дзвінка на певний мобільний телефон використовуєтьс протокол SIP в архітектурі мережі P2P.
Пристрій виклику BAS-IP AV-01D оснащений кольоровою аналоговою камерою з 1/4” матрицею. Роздільна здатність камери 1.0 Мп та чутливість 0.01 Люкс. Об'єктив з кутом огляду 90° по горизонталі та 56° по вертикалі. Для точного налаштування на зону спостерігання кут огляду може бути відрегульований на 15°.За допомогою вбудованого реле виконується управління підключеним електрозамком з відеодомофона. Корпус титаново-сірого кольору з металу, клас захисту IP65, Стійкий до механічного впливу. BAS-IP AV-01 може бути встановлена всередині або ззовні приміщення, врізним або накладним способом за допомогою кронштейна BR-AV. Живлення відеопанелі 12 В від зовнішнього джерела. Споживання живлення - 5,5 Вт, в режимі очікування – 2,5 Вт. Температурний режим
-40 – +65 °С. Допустима вологість при експлуатації 0% – 89%. Допустима вологість при зберіганні 0% – 60%