Відеопанель AA-14FB Gold BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність камери | 1.3 Мп |
| Кути огляду | 90° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Зчитувач | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Золотий |
| Робоча температура | -10 ° C ~ +60 ° C |
| Розміри | 400 / 180 / 45 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AA-14FB Gold BAS-IP
BAS-IP AA-14FB - це багатоквартирна панель виклику для використання в складі систем контролю і управління доступом будівель бізнес та еліт класу. 10” сенсорний TFT дисплей з підсвіткою та підігрівом, вбудованою камерою, функцією 3D розпізнавання облич за допомогою ІК датчиків та глибокого аналізу (спрацювання за 0,6 секунд) та підтримкою мобільного доступу UKEY. Панель представлена в в трьох кольорах - золотому, срібному та чорному, що дозволяє обрати ідеальний варіант під інтер'єр або екстерьєр. Камера 1.3 Мп. Кут огляду камери за по горизонталі - 90°, по вертикалі 56°. Чутливість - 0.01 Люкс. Світлодіодна підсвітка білого кольору. Якість відео - HD (1280×720), H.264 Main Profile.
Для інтегрування зі СКУД використовується вихід WIEGAND 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 біт. Також панель підтримує SIP P2P, має вбудоване реле для відкриття підключеного електрозамка, датчик наближення. Відкритий АРІ для інтеграцій зі сторонніми системами. Контроль доступу забезпечує мультиформатний зчитувач з підтримкою технології UKEY (EM-Marin, Mifare, BLE, NFC).
Панель виклику BAS-IP AA-14FB призначена для встановлення на вході в сучасні офісні будівлі, багатоквартирні комплекси, котеджні містечка та інші вимогливі об'єкти. Відкриття замка можливе такими способами:
- розпізнавання обличчя;
- з монітора;
- за допомогою введення спеціального коду на клавіатурі;
- за допомогою карти доступу EM-Marine або Mifare;
- за допомогою додатку BAS-IP Intercom;
- за допомогою додатку BAS-IP UKEY;
- по HTTP.
Живлення від джерела 12 В, споживана потужність 6.5 Вт, а в режимі очікування - 3.6 Вт. Температурний режим від -40°С до +65 °С. Ступінь захисту IP65. Корпус з алюмінію.