Відеопанель AA-12НFBA Black BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність камери | 1.3 Мп |
| Кути огляду | 90° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Зчитувач | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Робоча температура | -10 ° C ~ +60 ° C |
| Розміри | 380 / 158 / 49 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AA-12НFBA Black BAS-IP
BAS-IP AA-12HFBA - це багатоквартирна гібридна відеопанель виклику для використання в складі систем контролю та управління доступом для будівель бізнес та еліт класу. Вона обладнана 4.3” TFT дисплеєм, вбудованою камерою, функцією 3D розпізнавання облич і підтримкою мобільного доступу UKEY. Відеопанель представлена в трьох кольорах - золотому, срібному і чорному, що дозволяє обрати ідеальний варіант під інтер'єр або екстер'єр.
Камера працює на базі 1/4” світлочутливого сенсору, роздільна здатність 1.3 Мп. Кут огляду камери по горизонталі - 90°, по вертикалі - 56°. Чутливість - 0.01 Люкс. Світлодіодна підсвітка білого кольору. Якість відео: HD (1280×720). Клавіатура панелі виклику складається з п'єзоелектричних кнопок з підсвіткою клавіш для виклику абонентів і введення паролю. Також, є кнопка виклику консьєржа або екстрених служб, кнопка швидкого виклику. Розмова ведеться по двобічному гучному зв'язку.
Панель виклику підтримує 4 поліфонічні мелодії. Для інтегрування зі СКУД використовується вихід WIEGAND 26, 32, 34, 37, 40, 42, 56, 58, 64 біт. Також, панель підтримує SIP P2P та ПЗ Link, має вбудоване реле для відкриття замка, датчик наближення, відкритий АРІ. Контроль доступу забезпечує мультиформатний зчитувач з підтримкою технології UKEY (EM-Marin, Mifare, BLE, NFC). Кількість ідентифікаторів в пам'яті панелі - 20 000. Ідентифікація по розпізнаванню облич - 6 000 облич.
Гібридна панель виклику BAS-IP AA-12HFBA призначена для встановлення на вході в сучасні офісні будівлі, багатоквартирні комплекси, котеджні містечка та ін. Відкриття замку
• З монітора
• За кодом
• По карті
• За HTTP
• З додатку BAS-IP Intercom
• З додатку BAS-IP UKEY
• Ідентифікація по розпізнаванню облич
Живлення - від джерела 12 В, споживана потужність 6.5 Вт, а в режимі очікування - 3.6 Вт. Діапазон робочих температур -40 – +65 °С. Тип установки: врізна, накладна з BR-AA12. Допустима вологість при експлуатації: 0% – 86%; при зберіганні: 0% – 60%.