Відеопанель BAS-IP AA-07FB Silver
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 110 ° (по горизонталі) |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Підтримка мобільного застосунку | BAS-IP Intercom |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Інтерфейс підключення | WIEGAND-26+ |
| Зчитувач | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Відімкнення замка | Реле |
| Живлення | 12V DC |
| Потужність споживання | 6.5 Вт, у режимі очікування – 3.6 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -40 – +65 °C |
| Розміри | 155 / 375 / 55 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель BAS-IP AA-07FB Silver
Відеопанель AA-07FB від BAS-IP має вбудовану відеокамеру з роздільною здатністю 2 Мп і кутом огляду 110°, мікрофон та динамік для розмови з відвідувачем, механічні кнопки з підсвіткою, 6 світлодіодів для нічного підсвічування. Додатково оснащена антивандальними металевими кнопками для надійного захисту.
Застосування
Призначена для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу або іншого житлового чи робочого приміщення. Дозволяє бачити відвідувача і спілкуватися з ним, залишаючись всередині приміщення, без необхідності відчиняти двері.
Ключові властивості
* Роздільна здатність 2 Мп (1980x1280) з кодуванням H.264.
* Панель має сучасний технологічний дизайн і виготовлена з металу. Її срібний колір гармонійно впишеться в будь-який екстер'єр та інтер'єр.
* Підходить для установки на вулиці.
* Підтримує технологію 3D розпізнавання облич, що дозволяє відрізняти справжні обличчя від фото або відеозображення.
* Клавіатура панелі виклику складається з п'єзоелектричних кнопок з підсвіткою клавіш для виклику абонентів і введення паролю.
* Розмова відбувається за допомогою двостороннього гучного зв'язку.
* Вбудоване реле для відімкнення замка, датчик наближення, відкритий АРІ.
* Відімкнення замка: з монітора, по коду, карткою, через застосунок чи ідентифікацією обличчя
* Підтримка 6 LED світлодіодів з дальністю до 2 метрів.
* Контроль доступу забезпечує зчитувач з підтримкою технології UKEY.
* Інтерфейс Wiegand 26+ для підключення додаткового зчитувача.
* Кут огляду камери – 110°. Чутливість - 0.01 Люкс.
* Розмір: 155 / 375 / 55 мм.
* Матеріал корпусу: алюміній.
* Колір: срібний.