Відеопанель BAS-IP AA-07FHB Silver
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Роздільна здатність камери | 1.3 Мп |
| Кути огляду | 80 ° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Зчитувач | EM-Marine, Mifare |
| Відімкнення замка | Реле |
| Живлення | 12V DC |
| Потужність споживання | 6.5 Вт, у режимі очікування – 3.6 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -40 — +60 °С |
| Розміри | 155 / 375 / 55 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель BAS-IP AA-07FHB Silver
Видеопанель AA-07FHB від BAS-IP має вбудовану відеокамеру з роздільною здатністю 1.3 Мп і кутом огляду 80°, мікрофон та динамік для розмови з відвідувачем, механічні кнопки з підсвіткою, 6 світлодіодів для нічного підсвічування.
Застосування
Призначена для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу або іншого житлового чи робочого приміщення. Дозволяє бачити відвідувача і спілкуватися з ним, залишаючись всередині приміщення, без необхідності відчиняти двері.
Ключові властивості
* Роздільна здатність 1.3 Мп (1280x720) з кодуванням H.264.
* Панель має сучасний технологічний дизайн і виготовлена з металу. Її срібний колір гармонійно впишеться в будь-який екстер'єр та інтер'єр.
* Підходить для встановлення в приміщенні та на вулиці.
* Клавіатура панелі виклику складається з п'єзоелектричних кнопок з підсвіткою клавіш для виклику абонентів і введення паролю.
* Розмова відбувається за допомогою двостороннього гучного зв'язку.
* Вбудоване реле для відімкнення замка, датчик наближення, відкритий АРІ.
* Відімкнення замка: з монітора, по коду чи карткою.
* Підтримка 6 LED світлодіодів з дальністю до 1 метру.
* Контроль доступу забезпечує зчитувач EM-Marin та Mifare.
* Кут огляду камери – 80°. Чутливість - 0.01 Люкс.
* Розмір: 155 / 375 / 55 мм.
* Матеріал корпусу: алюміній.
* Колір: сірий.