Відеопанель BAS-IP AA-07FHBА Silver
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 4.3" |
| Роздільна здатність камери | 1.3 Мп |
| Кути огляду | 120° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Кількість абонентів | Багатоабонентська |
| Wi-Fi | Ні |
| Інтерфейс підключення | WIEGAND-26 |
| Зчитувач | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Відімкнення замка | Реле |
| Живлення | 12V DC |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний,Накладний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -40 – +65 °C |
| Розміри | 155 / 375 / 55 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель BAS-IP AA-07FHBА Silver
Відеопанель AA-07FHBА від BAS-IP підтримує координатно-матричні системи домофонії та додаткову аналогову камеру. Забезпечує одночасну роботу з трьома системами: безпосередньо з цифровою IP системою BAS-IP, з системами VoIP телефонії, які працюють за протоколом SIP, та з координатною системою, такою як Vizit (при використанні прямого керування блоками комутації) або Cyfral (при заміні блоків комутації Cyfral КМГ-100 та КМП-100 на блоки Vizit (БК-100)).
Застосування
Призначена для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу або іншого житлового чи робочого приміщення. Дозволяє бачити відвідувача і спілкуватися з ним, залишаючись всередині приміщення, без необхідності відчиняти двері.
Ключові властивості
* Роздільна здатність 1.3 Мп (1280x720) з кодуванням H.264.
* Панель має сучасний технологічний дизайн і виготовлена з металу. Її срібний колір гармонійно впишеться в будь-який екстер'єр та інтер'єр.
* Підтримує технологію 3D розпізнавання облич, що дозволяє відрізняти справжні обличчя від фото або відеозображення.
* Клавіатура панелі виклику складається з п'єзоелектричних кнопок з підсвічуванням клавіш для виклику абонентів і введення паролю. Також, є кнопка виклику консьєржа або екстрених служб, кнопка швидкого виклику.
* Розмова відбувається за допомогою двостороннього гучного зв'язку.
* Вбудоване реле для відімкнення замка, датчик наближення, відкритий АРІ.
* Інтерфейс Wiegand 26 для підключення додаткового зчитувача.
* Підтримка LED-підсвічування з дальністю до 1 метру.
* Контроль доступу забезпечує мультиформатний зчитувач з підтримкою технології UKEY (EM-Marin, Mifare, BLE, NFC).
* Кут огляду камери – 120°. Чутливість - 0.01 Люкс.
* Розмір: 155 / 375 / 55 мм.
* Матеріал корпусу: алюміній.
* Колір: сірий.