Відеопанель AV-05FD Silver BAS-IP
| Бренд | BAS-IP |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 2 Мп |
| Кути огляду | 110° |
| Тип підсвічування | LED |
| Дальність підсвічування | 2 м |
| Кількість абонентів | 1 |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Врізний |
| Клас захисту | IP65 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібний |
| Робоча температура | -10°C ~ +40°C |
| Розміри | 95 / 190 / 37 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
Опис товару Відеопанель AV-05FD Silver BAS-IP
BAS-IP AV-05FD - це індивідуальна IP відеопанель виклику для використання в складі систем контролю та управління доступом. Вона має вбудовану відеокамеру, антивандальний корпус, а також місце для нанесення індивідуального гравіруювання.
Камера працює на базі 1/3” світлочутливого сенсору, має розподільчу здатність 2.0 Мп. Повнорозмірний об'єктив. Кут огляду камери по горизонталі - 110°, по вертикалі - 60°. Чутливість - 0.01 Люкс. Камера має вбудовану підсвітку з 6 світлодіодів. Вихідне відео - 720p (1280x720), H.264 Main Profile. Панель виклику обладнана однією безконтактною кнопкою для виклику абоненту. Розмова відбувається за допомогою двостороннього гучного зв'язку.
Підтримує SIP P2P, API, ПЗ Link, має вбудоване реле для відкриття підключеного електрозамка. Може бути підключена кнопка виходу. Відкриття замку: З монітора/По QR коду/За гостьовий посиланням/З додатку BAS-IP Intercom. Монтаж врізний. Корпус з металевого сплаву. Призначана для встановлення як всередині приміщень, так і ззовні, працює в температурному режимі від -40°C до +65°C. Ступінь захисту - IP65.
Живлення: джерело 12 В або PoE. Споживана потужність 6.5 Вт, а в режимі очікування - 2.5 Вт. Допустима вологість при експлуатації: 0% – 86%; при зберіганні: 0% – 60%.