Відеодомофон DHI-VTH2421FW-P Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7 " |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 9 відеодомофонів |
| Аудіобітрейт | 16 Кб/с |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Відеокодек | H.264 |
| Операційна система | Linux |
| Аудіовиходи | Вбудований динамік 1,5 Вт |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Локальне сховище | Підтримка Micro SD, максимальний обсяг пам'яті 32 G, стандартний об'єм пам'яті 8 G |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Мережа | Ethernet |
| Підтримка PoE | Так |
| Мережеві інтерфейси | RJ45 10/100 Мбіт / с |
| Мережеві протоколи | 1 RJ-45 |
| Аудіокомпресія | Г.711А / Г.711У / ПКМ |
| Метод роботи | Сенсорний екран |
| Тривожні входи | 6 |
| Живлення | DC 12В |
| Потужність споживання | Очікування: 4Вт, Робочий режим: 6Вт |
| Особливості | 1 вихід реле,6 входів тривожних датчиків |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10-95% |
| Розміри | 119.6 / 221.5 / 21.5 мм |
| Вага | 350 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон DHI-VTH2421FW-P Dahua
Dahua DHI-VTH2421FW-P – це 7" кольоровий IP-відеодомофон, який підтримує підключення мережевих багатоабонентських панелей виклику і камер, а також віддалений перегляд та керування через смартфон або планшет. Ethernet-мережа через порт RJ45 (10M/100M) працює за протоколом TCP/IP. Відеосигнал піддається стисненню в стандарті H.264, а аудіосигнал – в стандарті G.711A, G.711U, PCM. Домофон оснащений 7-дюймовим кольоровим сенсорним TFT екраном. Для керування роботою і налаштуваннями застосовується головне екранне меню у вигляді зручного для користувача інтерфейсу. У режимі интеркому можна під'єднати ще 9 подібних моніторів. Це дасть можливість підтримувати спільну роботу з цими пристроями і створити систему внутрішнього зв'язку.
Ключові властивості та можливості
* Dahua DHI-VTH2421F-P виготовлений спеціально для роботи з мережевими відеопанелями для декількох абонентів, камерами та іншими пристроями.
* Керування та налаштування параметрів виконується за допомогою зручного меню на сенсорному 7" моніторі.
* Розширення можливостей охоронної системи контролю доступу здійснюється за рахунок приєднання IP-камер і 2 панелей виклику.
* У режимі інтеркома можна використовувати інші монітори і пульт консьєржа, які зареєстровані у внутрішній мережі.
* При спрацьовуванні детекторів тривоги відправляється повідомлення на смартфон господаря.
* Відчинити вхідні двері віддалено можна за допомогою мобільного пристрою або безпосередньо з домофона.
* Інший спосіб відчинення дверей – за допомогою пульта консьєржа: при проханні відвідувача пройти в певну квартиру або офіс, охоронець звертається за дозволом до господаря. Після віддаленої перевірки через IP-камеру, яка встановлена на вході, він дозволяє охороні впустити гостя.
* Користувач може самостійно виконати необхідні налаштування для більш зручної та комфортної експлуатації:
* увімкнути сигнал тривоги;
* встановити період дії режиму «Не турбувати»;
* відрегулювати яскравість, контрастність і кольоровість зображення, гучність розмови;
* вибрати електроживлення від зовнішнього джерела живлення або за технологією PoE.