Відеодомофон DHI-VTH5321GW-W Dahua
| Бренд | Dahua |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 7-дюймовий TFT LCD |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | Так |
| Безпека | 64 / 128bit WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK, WPS |
| Аудіобітрейт | 16 кГц, 16 біт |
| Тривожні (релейні) виходи | 1 |
| Відеокодек | H.264 |
| Операційна система | Android 8.1 |
| Аудіовиходи | Вбудований 1 Вт динамік |
| Аудіовходи | Всеспрямований мікрофон |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Локальне сховище | Слот під microSD карту до 256Гб |
| Підтримка Wi-Fi | IEEE802.11b / 802.11g / 802.11n |
| Тип відеосигналу | IP |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Wi-Fi | Так |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Підтримка PoE | PoE (802.3af) |
| Мережеві інтерфейси | 1 RJ-45 (10/100 Мбіт / с) |
| Мережеві протоколи | IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP |
| Аудіокомпресія | PCM |
| RS485 | 1 |
| Метод роботи | Сенсорна клавіатура (0-9, *, #) |
| Тривожні входи | 8 |
| Живлення | DC 12В, 1А |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Особливості | 1 вихід реле,8 входів тривожних датчиків |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | 10% -95% |
| Розміри | 190х135х26 мм |
| Вага | 385 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон DHI-VTH5321GW-W Dahua
Dahua DHI-VTH5321GW-W - це 7-дюймовий сенсорний IP відеодомофон на Android 8.1, який можна підключити до локальної мережі по Ethernet і Wi-Fi. Стильний і лаконічний дизайн дозволяє легко впроваджувати пристрій в будь-який інтер'єр. Домофон працює на базі вбудованого процесора з ОС Android 8.1, підтримує мережеві протоколи IPv4, TCP, SIP, UDP, RTSP. 7-дюймовий TFT LCD дисплей з роздільною здатністю 1024x600 пікселів має вбудовану сенсорну клавіатуру від 0 до 9, * і #. Пристрій оснащений всеспрямованим мікрофоном і динаміком, які забезпечують двостороннє спілкування з відвідувачем. Записані фото і відео можна зберегти на картці пам'яті Micro SD, об'ємом до 256 Гб. Для підключення до мережі можна використовувати мережевий інтерфейс RJ45 (10M/100M Ethernet) або Wi-Fi (IEEE802.11b/802.11g/802.11n, 2.4 ГГц), які дозволяють в будь-який час дистанційно контролювати ситуацію: відкривати двері, переглядати повідомлення та фото, спілкуватися з гостями. Домофон DHI-VTH5321G-W має 8 тривожних входів і 1 тривожний вихід для підключення датчиків і сенсорів, також можна підключити дверний дзвінок. Є інтерфейс RS-485. Живлення здійснюється від джерела DC 12 В або по технології POE (802.3AF). Споживання в робочому режимі - ≤7 Вт, в режимі очікування ≤1.5 Вт.
Особливості моделі:
Пристрій можна використовувати для організації зв'язку між 4 домофонами (дзвінки можна здійснювати між 3 внутрішніми моніторами, тільки при підключенні до мережі по Wi-Fi).
Підтримує режим "Не турбувати", також можна встановити часовий період "Не турбувати", наприклад, коли у дітей обідній сон. Є функція управління ліфтом.
IP-відеодомофон приймає тривожний сигнал, при спробі злому замка або при спрацьовуванні датчика тривоги. Також, можна активувати функцію самостійного виклику екстрених служб.
До відеодомофону можна підключити тривожні датчики, які будуть постійно контролювати те, що відбувається, дозволяючи бути впевненим в безпеці вдома.
У будь-який момент розмови, власник квартири або будинку може зробити фото гостя, також цю функцію можна зробити автоматичною. Це дозволить контролювати вхід в квартиру або будинок, і мати додаткові докази в надзвичайних ситуаціях.
Функції поліпшення звуку: придушення ехо/DNR.
IP-монітор можна закріпити на стіну накладним способом за допомогою кронштейна, який йде в комплекті. Діапазон робочих температур від -10°C до +55°C.