Пристрій ручного керування Артон РУПД-04 НЗ «Розблокування дверей» зелений
| Бренд | Артон |
| Тип пристрою | Пристрій ручного керування пожежогасінням |
| Контакти реле | НЗ (NC) |
| Живлення | 9-30 В |
| Струм споживання | 20 мА |
| Підключення | Дротове |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Робоча температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Робоча вологість | До 95% |
| Розміри | 102 / 102 / 38 мм |
| Вага | 120 г |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Пристрій ручного керування Артон РУПД-04 НЗ «Розблокування дверей» зелений
Пристрій ручного керування Артон РУПД-04 НЗ з надписом «Розблокування дверей». Нормально‐замкнені контакти, з механічною фіксацією стану натиснення, максимальний струм комутації силового ключа 500 мА, ключа контролю 20 мА. Відповідає ДСТУ 4469-3: 205 і ТУ У 31.6-30150047-011:2008.
Застосування
Пристрій ручного керування пожежогасінням, димовидаленням та іншою автоматикою (РУПД) являє собою пристрій, призначений для ручного увімкнення режимів у приладах приймально-контрольних пожежних та керування та інших системах автоматики.
Ключові властивості
* РУПД з надписом «Розблокування дверей» призначено для ручного керування пожежогасінням. Має нормально-замкнені контакти.
* Пристрій розрахований на безперервну цілодобову роботу через дводротовий шлейф пожежної сигналізації (далі ШПС) з номінальною напругою живлення ШПС 12 В або 24 В.
* З механічною фіксацією стану натиснення – повернення в черговий стан за допомогою ключа.
* Максимальний струм комутації силового ключа 500 мА, ключа контролю 20 мА.
* РУПД встановлюються у закритих приміщеннях будівель та споруд, призначені для експлуатації при температурі від -10 °C до +55 °C, відносної вологості 25-95 % (95 % при 35 °C) та тиску 86-106 Па.