Відеодомофон AVD-740 (2Mpx) IPS Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | IPS |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 1080P/720P/960H |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 64 ГБ |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | Так |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | 2 тривожних входи,MP3-мелодії,Автовідповідач,Вбудована пам'ять для фото |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | -10°C ~ +60°C |
| Розміри | 193 / 113 / 20 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVD-740 (2Mpx) IPS Arny
ARNY AVD-730 (2 Mpx) - відеодомофон в стильному тонкому корпусі з гармонійним дизайном. Розмір екрану - 7''. Для переговорів використовується система гучного зв'язку. До двох з 4 відеовходів можна підключати сумісні панелі виклику виробництва ARNY або інших брендів. До решти - 2 відеокамери. Вся відеотехніка може бути AHD / CVI / TVI / CVBS стандартів. Визначення стандарту відбувається автоматично. Додатково підключаються 2 зовнішніх датчики тривоги та монітор з композитним входом.
Вбудована пам'ять дозволяє зберігати до 100 фотознімків. Запис відео активізується після установки й форматування карти пам'яті об'ємом до 64 Гб. Є функція автовідповідача для збереження голосових повідомлень від відвідувачів. Внутрішній цифровий датчик руху дозволяє автоматично записувати фото або відео всіх, хто переміщався в зоні контролю камер.
Набір сенсорних кнопок Easy Buttons з підсвічуванням розташований праворуч від екрана та дозволяє легко управляти основними функціями відеодомофона. За допомогою кнопок можна дистанційно відкривати електрозамки, переглядати зображення з камер і панелей виклику, відповідати та переадресовувати дзвінки. Збоку пристрою знаходяться кнопки для доступу в меню й управління ручною зйомкою.
До домофона можна під’єднати ще 3 монітори ARNY. Така система дає можливість з різних приміщень приймати виклики та відкривати двері відвідувачам. Крім того, активується функція внутрішніх переговорів між пристроями і переадресації між ними зовнішніх викликів.
В корпусі товщиною всього 18 мм поміщений вбудований блок живлення, завдяки чому ваш інтер'єр не будуть псувати дроти та адаптери.
Технічні параметри
- дисплей з діагоналлю 7 "(1024 × 600 px)
- підтримка аналогового і цифрового відео стандартів AHD / CVI / TVI (HD, Full HD), CVBS (960H)
- автоматичний вибір стандарту відеосигналу
- система гучного аудіозв'язку
- 4 відеоканали для двох панелей виклику і двох камер
- підключення 2 зовнішніх детекторів тривоги
- внутрішній відеодатчик руху
- композитний вихід для окремого дисплея
- можливість роботи в системі з 4 відеомоніторів ARNY
- роз'єм для адаптера під'їзного домофона
- внутрішній інтерфон-зв'язок
- система сенсорних кнопок Easy Buttons
- внутрішня пам'ять на 100 фотознімків
- слот для карт microSD до 64 Гб для зберігання відео
- автовідповідач
- робоча температура від -10 до + 60° С
- габарити 192,5 × 112,8 × 19,8 мм
- маса 500 г.