вверхвниз

Відеодомофон AVD-740 White Arny 82-00146
- Готово до відправки
- Код: 82-00146
7 128 ₴
+380 (67) 220-67-91
Viberповернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис товару
Відеодомофон AVD-740 White Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 7" |
| Роздільна здатність екрану | 800x480 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 960H |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Особливості | 2 тривожних входи,Автовідповідач |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 192 / 132 / 18 мм |
| Вага | 500 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 128 ₴





