Відеодомофон AVD-1030 Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Дисплей | TFT |
| Діагональ екрану | 10" |
| Роздільна здатність екрану | 1024x600 |
| Інтерком | На 4 відеодомофони |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Роздільна здатність запису | 960H |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 32 ГБ |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Підтримка запису | Відео,Фото |
| Запис за детекцією руху | З 1 каналу |
| Тип керування | Сенсорні кнопки |
| Живлення | 220 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Встановлення | Внутрішнє |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий,Чорний |
| Робоча температура | -10°C ~ +60°C |
| Розміри | 264.8 / 157.8 / 25.3 мм |
| Вага | 920 г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна виробник товару | Китай |
Опис товару Відеодомофон AVD-1030 Arny
ARNY AVD-1030 - модель відеодомофона в тонкому планшетному корпусі з екраном 10''. Підтримує переговори по гучному зв'язку. Оснащений входами для 2 панелей виклику, до яких можуть підключатися сумісні пристрої ARNY або інших брендів. Додаткове обладнання - 2 аналогові відеокамери, 2 зовнішніх датчики тривоги, монітор для перегляду зображення.
Блок внутрішньої пам'яті дозволяє зберігати до 190 фотознімків. Функція запису відео доступна після установки карти пам'яті з максимальним об'ємом 32 Гб.
Три сенсорні кнопки з правого боку монітора зручно підсвічуються та дозволяють легко управляти основними функціями відеодомофона ARNY AVD-1030: дистанційним відкриттям електрозамку, переглядом зображень від камер й відеопанелей, відповідати на виклики і переадресовувати їх. На бічній грані пристрою знаходяться інші кнопки, призначені для доступу в меню, управлінням ручною зйомкою та іншими функціями.
Якщо до домофону під’єднати ще 3 таких же моделі, можна отримати зручну систему, що дозволяє з різних місць розмовляти і відкривати двері гостям. Крім того, з'являється можливість вести внутрішні переговори між пристроями і переадресовувати виклики між ними.
Технічні параметри
- екран з діагоналлю 10 "(1024x600px)
- стандарт аналогового відео PAL / NTSC
- гучний аудіозв'язок
- входи для двох панелей виклику, двох відеокамер і тривожних детекторів
- відео датчики руху
- вихід для зовнішнього монітора
- об'єднання в систему до чотирьох відеодомофонів
- автовідповідач, внутрішній інтерфон-зв'язок
- сенсорні кнопки
- внутрішня пам'ять 128 Мб
- роз'єм для карти пам'яті до 32 Гб
- зберігання фотознімків у вбудованій пам'яті, відео на карті
- робочі температури від -10 до + 60° С
- габарити 265 / 158 / 25 мм
- маса 920 г