Відеопанель AVP-05 Gray Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 960x576 |
| Кути огляду | 74° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Сірий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 122 / 41 / 23 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-05 Gray Arny
Високоміцний корпус - не єдиний плюс цієї панелі. ARNY AVP-05 оснащена кольоровою камерою з матрицею CMOS, яка охоплює поле радіусом 74 градуси по горизонталі і 40 градусів по вертикалі. Користувачеві забезпечується максимально широке поле огляду. Сумісність ARNY AVP-05 з будь-яким чотирьох дротовим домофоном робить пристрій універсальним і практичним. Саме тому відеопанель оптимально підійде не тільки для приватних квартир, але і офісних, адміністративних приміщень, де є необхідність в обмеженні доступу сторонніх осіб.
Додаткова міра безпеки - інфрачервоне підсвічування, яка забезпечує ідентифікацію відвідувачів на відстані 50-80 сантиметрів від дверей навіть при відсутності освітлення. Забезпечується висока якість зображення навіть у повній темряві.
Важливою перевагою моделі є низьке енергоспоживання. У робочому режимі панель споживає не більше 14 Вт, а в режимі очікування 1,5 Вт. Як результат - техніка не тільки забезпечує безпеку приміщення, а й гарантує економію електроенергії.
Скромні габарити, ергономічний дизайн, зручна схема установки значно спрощують процес монтажу обладнання. Для виклику абонента встановлений високочутливий сенсор, а також високоміцна кнопка, розрахована на велику кількість натискань.