Відеопанель AVP-NG320 (95°) Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 960x576 |
| Кути огляду | 95° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | CVBS |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібло |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø85.78 / 25.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG320 (95°) Arny
Панель ARNY AVP-NG320 сумісна не тільки з моніторами бренду ARNY, але і з пристроями інших виробників, які підтримують чотирьох дротовий тип з'єднання.
Панель встановлюється накладними способом. Оптимальна висота монтажу 150-160 см. Фокусна відстань у 2,8 мм забезпечує широку область огляду, по горизонталі обмежену 95°, а по вертикалі - 60°. Для перегляду доступна зона заввишки 115 см, шириною 200 см і глибиною 100 см.
Пристрій оснащений нормально-відкритим реле, яке дозволяє управляти підключеним електро замком. Для налаштування гучності на задній панелі встановлений регулятор. Відеопанель добре помітна в темряві, оскільки кнопка виклику має світлодіодне підсвічування.
Не дивлячись на те, що корпус моделі досить міцний і забезпечує хороший захист від будь-яких зовнішніх впливів, слід уникати монтажу в місцях з високою вологістю і температурою, під прямими сонячними променями та поряд з джерелами електромагнітних завад.