Відеопанель AVP-NG320-AHD (95°) Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Кути огляду | 95° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Срібло |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | Ø85.78 / 25.5 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG320-AHD (95°) Arny
Панель виклику ARNY AVP-NG320-AHD - одноабонентська модель з відеокамерою формату AHD в металевому антивандальному корпусі. За допомогою відеопанелі можна огранізувати спостереження за вхідною зоною, поспілкуватися з відвідувачем, а також дистанційно відкрити замок. Пристрій сумісний з усіма домофонами стандарту AHD.
Відеокамера формату AHD, що встановлена в відеопанелі, має розподільчу здатність 720p та дає чітке і деталізоване зображення. Об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 2,8 мм кутами огляду 95° по горизонталі та 60° по вертикалі, охоплює широку площу огляду. Інфрачервона підсвітка забезпечує ідентифікацію відвідувачів на відстані 0,5-0,8 м від дверей навіть за відсутності освітлення. Автоматичне перемикання між денним і нічним режимами зйомки й підсвічування в ІЧ-діапазоні забезпечують цілодобову роботу. Для управління підключеним електрозамком, панель виклику оснащена нормально-відкритим реле. Гучність налаштовується за допомогою регулятора на зворотній частині панелі. Для зручності використання в темний час, кнопка дзвінка підсвічується яскравими світлодіодами.
Панель ARNY AVP-NG320-AHD виконана в унікальному футуристичному дизайні. Міцний металевий корпус не тільки незвично виглядає, але і відмінно захищає від зовнішніх впливів, що дозволяє встановити панель як всередині приміщення, так і ззовні та забезпечує коректну роботу в діапазоні температур -20°C ~ +60°C.