Відеопанель AVP-NG230 (1Mpx) Graphite Arny
| Бренд | Arny |
| Тип пристрою | Відеопанель |
| Роздільна здатність камери | 1 Мп |
| Кути огляду | 120° |
| Тип підсвічування | ІЧ |
| Кількість абонентів | 1 |
| Тип відеосигналу | AHD/CVBS |
| Відімкнення замка | Є |
| Живлення | DC 12 В |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Монтаж | Накладний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Графітовий |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 133 / 43 / 22 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
Опис товару Відеопанель AVP-NG230 (1Mpx) Graphite Arny
Стильна сучасна панель виклику для відеодомофонних систем. Компактний металевий корпус з акриловою накладкою добре переносить будь-які атмосферні впливи та має антивандальні характеристики. Встановлюється накладним способом, захисний козирок і кутова монтажна панель поставляються в комплекті.
Панель ARNY AVP-NG230 1MPX оснащена відеокамерою з сенсором нового покоління. Чітке зображення виходить при будь-якому рівні освітленості. У нічний час автоматично включається чорно-білий режим зйомки та підсвічування в інфрачервоному діапазоні. Формат одержуваного відеосигналу перемикається кнопкою на задній кришці пристрою. Можна вибрати AHD або CVBS в залежності від монітора.
Об'єктив камери з фокусною відстанню 1,7 мм забезпечує кут огляду в 120°, що дозволяє повністю переглядати простір перед входом. Для зручності роботи з панеллю в нічний час навколо металевої кнопки дзвінка є підсвічування, яке автоматично вмикається при зниженні рівня освітленості.
Наявність вбудованого блоку управління замком виключає необхідність підключення до електрозамка додаткового блоку живлення. Він працює як акумулятор - накопичує напругу, а під час натискання кнопки відкриття короткочасно подає струм на замок.